جوان منتظر

قصرشیرین

جوان منتظر

قصرشیرین

این وبلاگ یک وبلاگ چند منظوره است که تمرکز ان بر مسائل و موضوعات روز است که در کنارموضوعات مذهبی،اخبار،رسانه،سینما،فناوری اطلاعات،امنیت،استراتژی و سرگرمی سعی در افزایش اگاهی نسبت به حقایق دارد

جنبش letter4u

log
طبقه بندی موضوعی
جستجو در وبلاگ
حدیث

ملکه اسلام‌هراسی کیست؟

سه شنبه, ۳۰ دی ۱۳۹۳، ۰۲:۵۹ ب.ظ

پاملا گلر کیست؟
پاملا گلر (Pamela Geller) در 14 ژوئن 1958 در یک خانواده یهودی در نیویورک متولد شد. او به دبیرستان لینبروک رفت و وارد دانشگاه هوفسترا شد اما قبل از این که مدرک تحصیلی‌اش را دریافت کند ترک تحصیل کرد. در سال 1990 با مایکل اوشری ازدواج کرد که این زندگی مشترک پس از 17 سال در 2007 به طلاق انجامید. او دارای چهار فرزند دختر است. گلر در دهه 80 به عنوان تحلیلگر اقتصادی نیویورک دیلی نیوز کار می‌کرد که سپس وارد حوزه‌های بازاریابی و آگهی شد. گلر از سال 1989 تا 1994 در نشر و همچنین مدیریت عالی اجرایی نیویورک آبزرور فعالیت کرد. پس از آن خانه‌نشین شد تا به نگهداری از فرزندانش بپردازد. آنچه که از زندگی کاری گلر بر می‌آید این است که او با پول و طعم آن به خوبی آشناست و به گفته خودش یازده سپتامبر باعث شده است که به سیاست‌ورزی روی آورد.

 


گلر فعالیتش را در راستای مقابله با چیزی که «نفوذ خزنده شریعت» در کشورش می‌خواند؛ تعریف می‌کند.

 

ملکه اسلام‌هراسی
گلر فعالیتش را در راستای مقابله با چیزی که «نفوذ خزنده شریعت» در کشورش می‌خواند؛ تعریف می‌کند. از طرفداران سرسخت اسرائیل است و از این که او را ضد اسلام بنامند خوشش نمی‌آید و این حرف را یک افترای غیرمنصفانه می‌داند و در عین حال ادعا می‌کند که مسلمانان بیش از غیر مسلمین از اسلام صدمه می‌بینند!

گلر از طرفداران اسلوبودان میلوشویچ قصاب مسلمانان بوسنی است و به کرات از او و کارهایش تعریف و تمجید می‌کند. به شدت با یهودیانی که از افراطی‌گری و بنیادگرایی دور می‌شوند متنفر است و آنها را خائن می‌نامد و یهودیان را از خریدن روزنامه هاآرتص برحذر می‌دارد؛ زیرا که به عقیده او این روزنامه سازشکار است! به اسرائیل توصیه می‌کند حتما غزه را پس بگیرد و هر راکتی که به سوی اسرائیل شلیک می‌شود را با حملات هوایی بسیار بزرگ و مرگبار پاسخ دهد.اسرائیل باید هر راکتی که به سویش شلیک می‌شود را با حملات هوایی مرگبار پاسخ دهد.

او از مخالفان ساختن مسجد در نزدیکی جایگاه برج‌های دوقلوی تخریب شده در یازده سپتامبر است و این کار را به عنوان ساخته شدن نماد فتح برای مسلمانان و همچون «خاری در چشم» ارزیابی می‌کند و می‌نویسد که 70 درصد آمریکایی‌ها آن را اهانت‌آمیز می‌دانند.

گلر معتقد است تروریست‌ها کسانی هستند که واقعیت و اصل اسلام را دریافته‌اند! بدین ترتیب واقعیت اسلام را کشتار و ترور و وحشتآفرینی جلوه می‌دهد. هر چند گلر نه تحصیلات درخوری دارد و نه شخصیت قابل ملاحظه‌ای اما با این وجود مورد حمایت رسانه‌های آمریکاست. البته حضور متناوب بی‌سوادی همچون گلر به مدد وقاحتش در پرده‌دری و هرزه‌گویی‌اش علیه اسلام و مسلمین در رسانه‌هایی که توسط یهود و فدائیان سینه چاک اسرائیل اداره می‌شود چندان جای تعجبی ندارد. از اینروست که این عروسک 55 ساله خیمه‌شب‌بازی اسلام‌هراسی به دفعات مهمان برنامه‌های تحلیلی سی‌ان‌ان، فاکس نیوز، واشینگتن پست و نیویورک تایمز بوده است! ابراهیم هوپر، سخنگوی شورای روابط اسلام و آمریکا پاملا گلر را «ملکه بدگویان از مسلمین» می‌خواند.بسیاری از آمریکایی‌ها مخالف نفرت‌پراکنی امثال گلر هستند


سخنگوی بد دهن اسلام‌هراسی
از پاملا گلر به عنوان «سخنگوی بد دهن» موج اسلام‌هراسی نیز یاد می‌شود. این زن ژاژخوای، ویراستار صفحه اینترنتی «اطلس شراگس» مدیر اجرایی «طرح دفاع از آزادی آمریکایی» و از بنیان‌گذاران گروه نفرت‌پراکنی «اسلامی‌سازی آمریکا را متوقف کنید» می‌باشد. نمونه‌ای از بد دهنی و هرزه‌بافی او را در زیر می‌آوریم:

در نوامبر 2012، بعد از افشای این خبرکه یک تفنگ‌دار دریایی آمریکایی در افغانستان با ادرار کردن بر روی اجساد افغان‌ها به آنها بی‌حرمتی کرده است؛ لئون پانتا وزیر دفاع آمریکا این کار را «واقعا اسفناک» توصیف کرد. با این حال گلر در اطلس شراگس نوشت که عاشق این تفنگ‌دار است و با مفتضحانه‌ترین ادبیات به تمسخر رسوم و آیین اسلامی پرداخت و نوشت: «من عاشق این تفنگ‌داران دریایی هستم. شاید این (کاری که تفنگ‌دار دریایی انجام داده) تفسیری کافرانه از رسم اسلامی غسل و آماده کردن اجساد برای تدفین باشد». نمونه‌های فراوانی از این دست توهین‌ها علیه اسلام در نوشته‌های پارانوئیدی پاملا یافت می‌شود.

پیگیری کنندگان اعمال و برنامه‌های گروه‌های نفرت پراکنی در مورد او می‌گویند؛ تندی و گستاخی بی‌رحمانه‌ای در بدگویی‌های بی در و پیکر نسبت به اسلام دارد. در اسناد امنیتی مربوط به مرکز قانون فقر جنوب که یکی از مراکز مدافع اسلام‌هراسی است؛ در مورد پاملا گلر آمده است: «پاملا گلر خودنماترین و متظاهرترین سرکرده بازیچه‌ی موج ضد مسلمانان است. او در بدگویی نسبت به اسلام بسیار تندزبان و گستاخ است».


وبلاگ اطلس شراگس
وبلاگ اطلس شراگس اولین دکانی بود که گلر برای خود دست و پا کرد. در سال 2010 سایت پیپال که داد و ستد مالی وبلاگ مذکور را انجام می‌داد؛ همکاری با این وبلاگ را قطع کرد. پیپال طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد با توجه به سیاست‌های این سایت که از سوی مشتریان پذیرفته شده است؛ پیپال نمی‌تواند برای انتقال وجوهی خدمات ارائه دهد که صرف گسترش نفرت، خشونت و تعصب‌های نژادی می‌شود. وبلاگ اطلس شراگس از جمله منابعی بوده است که آندرس بریویک (Anders Breivik) مرتب به آن مراجعه می‌کرده است. بریویک تروریستی بود که در سال 2011، 77 نفر را در نروژ به گلوله بست و کشت.
 


گلر در سال 2012 کنگره بین‌المللی با نام «اسلامی‌سازی ملت‌ها را متوقف کنید» برگزار کرد.

 

اسلامی‌سازی آمریکا را متوقف کنید!
سازمان تحت مدیریت گلر، «اسلامی‌سازی آمریکا را متوقف کنید» (SIOA)، به صورت یک گروه نفرت‌پراکنی از سوی «مرکز قانون فقر جنوب» (SPLC) طراحی شده است که فعالیت گلر در آن او را به صورت یکی از اعضای «حلقه اصلی ضد مسلمانان» مطرح می‌کند. اداره مالکیت و نشان تجاری آمریکا از پذیرفتن علامت SIOA به عنوان یک نشان تجاری سر باز زد و اعلام کرد: «نشانی که بررسی آن خواسته شده است به رفتار نامناسب با مسلمانان اشاره دارد و با تعریفی که ارائه می‌دهد؛ گرایش یا قبول اسلام را چیزی معرفی می‌کند که باید جلوی آن را گرفت». تاسیس SIOA در آمریکا با الگوگیری از گروه مشابهی در اروپا انجام گرفت که به دنبال توقف ساخت و ساز مساجد در این قاره است. سازمان «اسلامی‌سازی اروپا را متوقف کنید» خواهر خوانده اروپایی SIOA محسوب می‌شود که اسلام‌هراسی را حد اعلای عقلانیت می‌داند.


اداره مالکیت و نشان تجاری آمریکا  علامت SIOA را ضد اسلامی دانست.

 

طرح دفاع از آزادی‌ آمریکایی!
گلر با همکاری یکی دیگر از اشاعه دهندگان اسلام‌هراسی به نام رابرت اسپنسر، گروه نفرت پراکنی دیگری را به نام « طرح دفاع از آزادی آمریکایی »، (AFDI)، به راه انداخته است. سومین همکار گلر در AFDI شخصی به نام جان جوزف جی (John Joseph Jay) است که آشکارا از تروریسم و کشتار دسته جمعی حمایت می‌کند. جوزف جی در یکی از سایت‌هایی که برای حمایت از اسرائیل راه اندازی کرده است از یک روحانی افراطی یهودی به نام ربی مئیر کهنا به عنوان یکی از قهرمانان الهام بخش زندگی خود معرفی می‌کند. ربی مئیر کهنا کسی است که گروه‌های تروریستی کاچ (Kach) و کاهان چای (Kahane Chai) را تاسیس کرده است که از سوی وزارت امور خارجه آمریکا در لیست گروه‌های تروریستی بین‌المللی قرار گرفته‌اند. جوزف جی بارها از قتل عام مسلمانان سخن گفته و دیگر هم پالگی‌های خود را برای این کار تشویق کرده است. او در جایی می‌نویسد: «هیچ مسلمان بی‌گناهی وجود ندارد. اسلام باید بنا به اقتضای سیاسی، موضوع کشتار باشد؛ همان طور که اسلام قربانیان خود را می‌کشد. اسلام نمی‌تواند از نظر اخلاقی ادعای دیگری داشته باشد».

مصاحبه گلر با سی‌ان‌ان در مورد تبلیغات ضد اسلامی ارگان‌های او در آمریکا


راهنمای عملی برای مقاومت!
در سال 2011، گلر کتابی با عنوان «اسلامی سازی آمریکا را متوقف کنید: راهنمای عملی برای مقاومت» انتشار داد. گلر در این هرزنامه دستورالعمل‌های مرحله به مرحله‌ای را برای متوقف کردن ساختن مسجد در آمریکا توضیح می‌دهد. همچنین او در این کتاب کیث الیسون نماینده کنگره آمریکا، کریستین امانپور، سی‌ان‌ان و ای‌بی‌سی نیوز را به عنوان طرفداران مخفی جهاد معرفی می‌کند (؟!) و بسیار جالب توجه است که در مورد به کار بردن گوشت حلال (از نظر شریعت اسلامی) در غذای مدارس هشدار می‌دهد! گلر در این کتاب در مورد کمپین خود علیه ساختن مسجد در مکان برج‌های دوقلویی که در یازده سپتامبر فرو ریختند؛ تبلیغ می‌کند و با ذکر آگهی‌های فراوان، مسلمانان را تشویق می‌کند که از دین اسلام خارج شوند. در این آگهی‌ها مشوق‌هایی برای مسلمانانی که از اسلام روی بگردانند پیشنهاد می‌شود.
 


پاملا گلر حتی از تبار اسلامی اوباما نیز برای نفرت‌پراکنی علیه مسلمین استفاده کرد.

 

بریویک یکی از دوستداران گلر بود
گلر در سخنانش از اسلام به عنوان «افراطی‌ترین ایدئولوژی بر روی زمین» یاد می‌کند. او در سال 2011 در جایی می‌گوید: «اسلام یک نژاد نیست. یک ایدئولوژیست. یک ایدئولوژی افراطی، رادیکال‌ترین و افراطی‌ترین ایدئولوژی بر روی زمین». گلر از کشتار ترورویستی 2011 در نروژ از آنجا که جنبه ضد اسلامی داشت؛ حمایت می‌کند و در این رابطه می‌گوید: «بریویک رهبران آینده حزبی را هدف گرفت که مسئول پر شدن نروژ از مسلمانان بودند. کسانی که آسیمیله شدن را رد می‌کنند و علیه بومیان نروژ خشونت شدیدی را مرتکب می‌شوند. خشونت‌هایی مانند تجاوز به عنف دسته جمعی که معاف از مجازات است. و کسانی که با بیمه بیکاری زندگی می‌کنند... و همه اینها بدون رضایت نروژی‌ها انجام می‌شود».

در ژانویه 2011 قبل از حمله بریویک به اردوی جوانان، وبلاگ اطلس شراگس می‌نویسد: «به صورت‌هایی که بیشتر شبیه خاورمیانه‌ای‌ها یا دورگه‌ها است تا نروژی‌های خالص دقت کنید‌«. همچنین این وبلاگ چند ساعت قبل از حمله آندرس بریویک، عکسی را از شرکت‌کنندگان در اردوی جوانان نروژ منتشر کرده بود.گلر مورد توجه رسانه‌های آمریکایی تحت کنترل یهود است.

 

گلر و تئوری‌های حیرت‌انگیز توطئه‌اش
گلر معتقد است که هیتلر از اسلام الهام گرفته بود و در مصاحبه‌ای که در هشتم ژوئن 2010 با تلویزیون روسیه انجام داده است در مورد کنترل اطلاعات توسط گروه‌های مسلمان در سیا، اف‌بی‌آی و بخش‌های مختلف وزارت دفاع هشدار داده و یک تئوری توطئه مطرح می‌کند و می‌گوید: «گروه‌های مسلمان، اطلاعات و چگونگی فرآوری آن در سطوح ارشد سیا، اف‌بی‌آی، پنتاگون و شاخه‌های مختلف ارتش را کنترل می‌کنند»!!

همچنین گلر یک تئوری توطئه دیگر را مطرح کرده و ادعا می‌کند که اوباما مسلمان است. او در هشتم ژانویه 2009 در وبلاگ اطلس شراگس در مورد اوباما می‌نویسد: «او در زمان دانشجویی‌اش در سال 1981، سه هفته را در پاکستان گذرانده است. در اوایل دهه 80، فقط دو دلیل می‌توانست برای سفر به پاکستان وجود داشته باشد؛ جهاد و مواد مخدر. به نظر من او برای مواد مخدر رفته است و با جهاد برگشته است. او سپس نام خود را پس از برگشتن از این سفر از بری سوئتورو به براک حسین اوباما تغییر داده است».


مصاحبه فاکس‌نیوز با پاملا گلر در مورد اسلام‌هراسی

همکاران پاملا گلر
شبکه اسلام‌‌هراسی در آمریکا پاملا گلر را به دیگر اعضای فعال در نفرت‌پراکنی علیه اسلام و مسلمین متصل می‌کند. پاملا گلر دارای همکارانی است که به صورت هماهنگ با یکدیگر به فعالیت می‌پردازند و جای تعجب نخواهد داشت که هسته و محور این شبکه به یهود و اسرائیل پیوسته است. رابرت اسپنسر که از بنیانگذاران انجمن دفاع از آزادی آمریکایی و یکی از فعالان شناخته شده اسلام‌هراسی است؛ در سال 2010 به همکاری پاملا شتافت و در نوشتن کتابی علیه سیاست‌های اوباما او را یاری کرد. برخی از سیاست‌های اوباما از سوی ایشان و دیگر تکاپوگران اردوی اسلام‌هراسی در قبال مسلمانان بسیار مسالمت آمیز تلقی می‌شد؛ که همین امر دست‌مایه پردازش کتاب مذکور شد.


ویلدرز همیشه از مشاوران مهم گلر محسوب می شود.


دیوید اورشلیمی، از همکاران دیگر پاملا گلر است که به عنوان وکیل انجمن دفاع از آزادی آمریکایی فعالیت می‌کند و در کمپین‌های گوناگون نفرت پراکنی علیه مسلمانان همکاری نزدیکی با گلر دارد. گلر با همکاری اورشلیمی در سپتامبر 2012 یک کنگره بین‌المللی با نام «اسلامی‌سازی ملت‌ها را متوقف کنید» برپا کرد. گیرت ویلدرز (Geert Wilders)، که یک سیاستمدار آلمانی است که به صورت افراطی گرایش‌های ضد اسلامی دارد. ویلدرز همیشه از مشاوران مهم گلر محسوب می‌شود. گلر در وبلاگ خود از او به عنوان یک قهرمان یاد می‌کند.


اورشلیمی، نفر وسط، از رابط‌های اصلی پاملا با اسرائیل است.

جان جوزف جی، یک راستگرای افراطی ضد اسلام است که از اعضای اصلی SIOA است و با گلر روابط کاری نزدیکی دارد. روابط پاملا با اعضای شبکه اسلام‌هراسی به خصوص پس از طلاق گرفتن از شوهرش بسیار گرمتر شده است. او تنها زنی است که فعلا توانسته وارد هسته مرکزی فعالان اکثرا یهودی اسلام‌هراسی در آمریکا شود و به نظر می‌رسد حضورش برای اعضای این شبکه بسیار مغتنم است.

 

اخرین حرکت این گروه اسلام هراسی تبلیغ برای اسلام هراسی بر روی 50 دستگاه اتوبوس در شهر واشنگتن بوده(لینک)

نظرات  (۱)

با سلام

 

وبلاگ نویس فرهیخته ، مطلب شما در سایت قلم تو منتشر گردید .

 

هدیه سایت به شما

 

بدترین دوست، کسی است که برای او به رنج و زحمت افتی.

امام علی (ع)

 

با تشکر فراوان

مدیریت سایت قلم تو

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی