جوان منتظر

قصرشیرین

جوان منتظر

قصرشیرین

این وبلاگ یک وبلاگ چند منظوره است که تمرکز ان بر مسائل و موضوعات روز است که در کنارموضوعات مذهبی،اخبار،رسانه،سینما،فناوری اطلاعات،امنیت،استراتژی و سرگرمی سعی در افزایش اگاهی نسبت به حقایق دارد

جنبش letter4u

log
طبقه بندی موضوعی
جستجو در وبلاگ
حدیث

۷ مطلب در خرداد ۱۳۹۴ ثبت شده است

گروه بیلدربرگ نام کنفرانسی غیررسمی است که هر ساله به صورت کاملاً خصوصی و محرمانه در نقطه‌ای از جهان برگزار می‌شود.بیلدربرگ یک سازمان جهانی سیاست گذاری ماسونی است که دو شاخه فرعی به نام لژ نیویورک و لژ منچستر دارد. لژ نیویورک روابط اروپا و آمریکا و مسائل آمریکای شمالی را مدیریت می کند و لژ منچستر نیز بخش اروپایی روابط با آمریکا را تحت کنترل دارد.

بیلدر برگ مانند کوه یخ که قسمت کوچک ان نمایان و بخش عظیم ان پنهان است

این نهاد مانند اکثر سازمان های بزرگ بین المللی تحت کنترل صهیونیست ها بوده و ابزارهای قدرتمند مالی، نظامی و نفوذ لازم برای رسیدن به اهداف خود در مدیریت اقتصاد و سیاست جهان را در اختیار دارد. این گروه اولین اجلاس خود را در سال 1954 در هتل بیلدربرگ واقع در هلند برگزار کرد.

  • saman yavari

  • saman yavari

پایگاه تحقیقاتی-اطلاعاتی "اوپن بریفینگ" انگلیس پنج‌شنبه 21 خرداد اقدام به انتشار مقاله‌ای با عنوان "تدوین سیاست‌های امنیت ملی در ایران" به قلم "کوجن لیم" محقق مستقل و کارشناس مسائل سیاست خارجی و امنیتی در خاورمیانه و به خصوص ایران، نمود.سیاست‌های امنیت ملی ایران زیر ذره‌بین پایگاه اطلاعاتی انگلیسی +دانلود
نمودار "ساختار، الگوهای ارتباطی و نفوذ نسبی امنیت ملی ایران"
  • saman yavari

بهمن سال 92 رهبر معظم انقلاب، سیاست های اقتصادی مقاومتی را به روئسای سه قوه ابلاغ نمودند،و با تاکید فروان بر این ابلاغیه فرمودند:" لازم است قوای کشور بی‌درنگ و با زمان‌بندی مشخص، اقدام به اجرای آن کنند و با تهیه قوانین و مقررات لازم و تدوین نقشه راه برای عرصه‌های مختلف، زمینه و فرصت مناسب برای نقش‌آفرینی مردم و همه فعالان اقتصادی را در این جهاد مقدس فراهم آورند تا به فضل الهی حماسه‌ اقتصادیملت بزرگ ایران نیز همچون حماسه سیاسی در برابر چشم جهانیان رخ نماید. از خداوند متعال توفیق همگان را در این امر مهم خواستارممتن کامل ابلاغیه".

همکنون دو سال از این ابلاغیه که در 24 بند خلاصه شده میگذرد و روئسای سه قوه به ویژه دولت محترم، باید عملکرد خود را دراین رابطه در اختیار افکار عمومی قرار دهند، چرا که رهبری  با عباراتی نظیر، بی درنگ، و رویکرد جهادی، به طور صریح از اولویت داشتن این ابلاغیه نسبت به دیگر فعالیت های قوای سه گانه تاکید نمودند.

به همین منظور، پویش مردمی "مطالبه آحاد مردم از رؤسای سه قوه:نتیجه ابلاغ سیاست های اقتصاد مقاومتی چه شد؟" توسط سایت حرف تو راه اندازی می شود و انتظار میرود که مسئولین محترم پاسخ های روشن و متقن خود را دراین رابطه به مردم شریف ایران از طریق رسانه های گروهی اعلام نمایند.

بدیهی است که سکوت مسئولین به معنای عدم عملکرد مناسب در اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی است.

  • saman yavariآمریکایی‌های دشمن از این مهره، به خوبی بازی می‌گیرند. درست در زمانی که اوضاع داشت به سمت توافق بر سر بیانیه‌ی لوزان پیش می‌رفت، به خائنان سعودی، اجازه‌ی حمله به مردم مظلوم یمن، داده شد و حالا درست در شرایطی که اوضاع مذاکرات به سمت توافق برجام پیش می‌رود، تمام انرژی خود را در سوریه متمرکز کرده‌اند تا در همین زمان، دولت سوریه را به نابودی بکشانند. نکته‌ی مهم این است که چون دولت جمهوری اسلامی به عنوان عقبه‌ی استراتژیک جبهه‌ی مقاومت، سرگرم مذاکره است و حیات سیاسی‌اش را به ادامه‌ی مذاکره و رسیدن به هر توافقی، گره زده است، و ترک میز مذاکره برایش غیرممکن شده است...

  • saman yavari

عمریست که از حضور او جا ماندیم / در غربت سرد خویش تنها ماندیم

    او منتظرست تا که ما برگردیم  / ماییم که در غیبت کبری ماندیمامام مهدى (عج الله تعالی فرجه الشریف) :أکثِروا الدُّعاءَ بِتَعجیلِ الفَرَجِ فَإنَّ ذلِکَ فَرَجُکُم ؛ ‏امام مهدى علیه‏السلام :براى تعجیل در فرج بسیار دعا کنید ، که فرج من فرج شما نیز هست .. کمال الدّین ، ص 485

  • saman yavari


ما باید خود را برای سربازی امام زمان آماده کنیم

انتظار به معنای این است که ما باید خود را برای سربازی امام زمان آماده کنیم ... سربازی منجی بزرگی که میخواهد با تمام مراکز قدرت و فساد بین‌المللی مبارزه کند، احتیاج به خودسازی و آگاهی و روشن‌بینی دارد... ما نباید فکر کنیم که چون امام زمان خواهد آمد و دنیا را پر از عدل و داد خواهد کرد، امروز وظیفه‌ای نداریم؛ نه، بعکس، ما امروز وظیفه داریم در آن جهت حرکت کنیم تا برای ظهور آن بزرگوار آماده شویم. اعتقاد به امام زمان به معنای گوشه‌گیری نیست... . امروز اگر ما میبینیم در هر نقطه‌ی دنیا ظلم و بی‌عدالتی و تبعیض و زورگویی وجود دارد، اینها همان چیزهایی است که امام زمان برای مبارزه با آنها می‌آید. اگر ما سرباز امام زمانیم، باید خود را برای مبارزه با اینها آماده کنیم.

بیانات در دیدار اقشار مختلف مردم به مناسبت نیمه‌ی شعبان در مصلای تهران ۱۳۸۱/۰۷/۳۰

  • saman yavari